Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol
  1. Tum uyelerimizin dikkatine. Site adresi :http://www.esfvape.com/

Ruthless Likitleri

'Bir Bilene Sor' forumunda slicky tarafından 25 Şubat 2021 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. slicky

slicky
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    9
    Ratings:
    +26 / 0
    Selamlar buhardaşlarım. Ruthless likitlerini hali hazırda kullanan ya da daha önceden kullanmış arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilirler mi ? Likit alacağım zaman hep ilanını görürüm, hep bi niyetlenirim ama hiç almışlığım yoktur :D Özellikle "on ice" diye adlandırdıkları normal likitlerinin mentollü versiyonlarını. Sanıyorum genelde meyve ağırlıklı likitleri var. Şu anda dinner lady lemon tart (3mg) ve loaded smores (6mg- kahve ile içiyorum, yüksek nikotin kahve ile daha güzel oluyor boğaz vurumu açısından) kullanıyorum. Genelde pastane tabanlı likitler seviyorum ama insan arada böyle saf meyveli, mentollü ferah tatlar arıyor. İçim şeklim DL. Tecrübesi olan buhardaşlar paylaşırsa çok sevinirim.

2. hakisalapaki

hakisalapaki
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    125
    Ratings:
    +204 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    Uwell Caliburn
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    10.10.2013
    ben uzun bir süre ez düz it içtim.ilk başlarda hoşuma gidiyordu sonradan acı gelmeye başladı.sanırım damak tadım değişti.evet fresh ama sert bir likit.

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.