Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol
  1. Tum uyelerimizin dikkatine. Site adresi :http://www.esfvape.com/

smok novo2 önerir misiniz?

'Bir Bilene Sor' forumunda AhmetE. tarafından 17 Ocak 2021 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. AhmetE.

AhmetE.
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    17
    Ratings:
    +39 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    caliburn g
    arkadaşlar merhabalar, ilk podum olucak sigaranın yerini tam kapatsın istiyorum açıkçası. daha önce kullanmış arkadaşlarımın yorumlarını duymak istiyorum. ve birkaç sorum var
    *salt likitsiz kullansam kartuşun ömrü azalırmı yoksa tamamen vg pg oranına mı bağlı?
    *bir kartuşu ne kadar gidiyor?
    *bir kaç kişiden akıtma sorunu olduğunu duydum bu işin aslı nedir sonuçta cebimde taşımak için alıyorum akıtacaksa gerek yok açıkçası
    *novo2 sana sıkıntı çıkarır yada ekonomik olmaz kartuş bulamazsın tarzı düşünceleriniz varsa tasarımı güzel, küçük, sigaranın yerini tutucak ve bana artık zaman ve para harcatmayacak cihaz arıyorum. bu cihaz beni 8 ay bilemedin 10 ay götürürse e sigarayıda tamamen bırakmak istiyorum ha olmadı götürmedi direk bırakıyorum artık yoruldum :D

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.