Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol
  1. Tum uyelerimizin dikkatine. Site adresi :http://www.esfvape.com/

Whatsapp Yetkilisi Konuşmuş

'Bir Bilene Sor' forumunda Alfred Hitchcock tarafından 12 Ocak 2021 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. Alfred Hitchcock

Alfred Hitchcock
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    1,144
    Ratings:
    +1,989 / 7
    Kullandiginiz Cihaz:
    Spidat
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    21.09.2019
    Konu ilgili yere taşınırsa sevinirim.

Whatsapp’ın son güncellemelerini ve bu güncellemelerin kullanıcılar için ne anlama geldiğiyle ilgili daha fazla bilgi almak için WhatsApp Yöneticisi Will Cathcart’ın açıklamalarına ve aşağıdaki soru-cevaplara göz atabilirsiniz:

Bu güncelleme WhatsApp’ın Facebook ile olan ilişkisini nasıl etkiliyor?
    • Bu güncelleme, WhatsApp’ın Facebook ile veri paylaşımını değiştirmiyor. Dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar insanların arkadaşlarıyla veya aileleriyle özel olarak kurduğu iletişimi etkilemiyor.
    • WhatsApp olarak insanların gizliliğini korumaya büyük önem veriyor ve gizlilik politikalarını kullanıcılarımız ile paylaşıyoruz. Bir ay boyunca yeni politikayı gözden geçirmeleri için süre tanımak adına kullanıcılarımızla WhatsApp üzerinden bu değişiklikler hakkında doğrudan iletişim kuruyoruz.
    Facebook’un bu güncelleme ile WhatsApp mesajlarına erişimi olacak mı?
    • WhatsApp üzerinden arkadaşlarınızla ve ailenizle yaptığınız görüşmeler ve mesajlaşmalar, uçtan uca şifreleme ile korunur.
    • Uçtan uca şifreleme, yolladığınız fotoğrafın, ses kaydının, videonun ya da mesajın sadece sizin tarafınızdan ve konuştuğunuz kişi tarafından okunduğunu/dinlendiğini garanti eder.
    • Üçüncü şahıslar, WhatsApp ya da Facebook bile, bu içerikleri göremez.
    • Bunun sebebi, uçtan uca şifreleme sayesinde mesajlarınızın bir kilitle güvence altına alınmasıdır ve sadece alıcı ve siz bu kilidi açıp okuma yetisine sahipsinizdir.
    Bu güncelleme Türkiye’deki kullanıcılar için ne anlama geliyor?
    • Tüm kullanıcılar için olduğu gibi, Türkiye’deki kullanıcılar da yukarıda da belirtilen aynı gizlilik, uçtan uca şifreleme ve güvenlik özellikleriyle korunmaya devam ediyor.
    WhatsApp’ın bu güncellemedeki amacı nedir?
    • Çoğu insan WhatsApp’ı arkadaşlarıyla ve ailesiyle sohbet etmek için kullanırken, giderek daha fazla insan WhatsApp aracılığıyla işletmelere de ulaşıyor.
    • Şeffaflığı daha da artırmak ve işletmelerin WhatsApp üzerinden müşterileriyle iletişimlerine yardımcı olmak adına gizlilik politikamızı güncelliyoruz.
    • Bu sayede, işletmeler ana şirketimiz Facebook üzerinden güvenli hosting hizmeti alma seçeneğine sahip olabilecekler.
    • Bununla birlikte, WhatsApp üzerinden işletmelerle mesajlaşmayı ya da iletişim kurmayı tercih etmeyen kişiler bu değişiklikten etkilenmeyecek.
    8 Şubat 2021 tarihinde ne olacak?
    • Güncelleme, WhatsApp’ın Facebook ile veri paylaşımını değiştirmiyor ve insanların dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar arkadaşlarıyla veya aileleriyle özel olarak kurduğu iletişimi etkilemiyor.
    • WhatsApp’ı kullanmaya devam etmek isteyen tüm kullanıcıların, yeni hizmet şartlarını 8 Şubat’a kadar kabul etmeleri gerekiyor.
    • WhatsApp’ı kullanmaya devam etmek isteyen tüm kullanıcıların güncel hizmet koşullarını onaylayarak kullanımlarına devam etmeleri mümkün olacaktır.
    Haberi siteden okumak için:
    https://donanimarsivi.com/whatsapp-in-yoneticisinden-yeni-aciklamalar-geldi/

#1 Alfred Hitchcock, 12 Ocak 2021
    Son düzenleme: 12 Ocak 2021
    • Faydalı Faydalı x 2
    • Beğendim Beğendim x 1
  2. obili

obili
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    154
    Ratings:
    +326 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    joyetech cuboid-al85
    24.11.2016
    Bu tip şeyleri okuyunca ağzıma ne gelirse okuyorum. İnsanları salak yerine koyan açıklamalar yaparak ne yaptıklarını sanıyorlar anlamak mümkün değil. İlk akla gelen sorular ;

- Madem değişiklik yok , ne halt yemeye bunu çıkartıyorsunuz ?

- AB ülkelerine neden aynı sözleşmeyi dayatamadınız ?

- Madem mesaj içeriklerine vakıf olmayacaksınız , tercihlerimden ticari anlamda nasıl yararlanacaksınız?

- Mesaj içeriklerine burnunuzu sokmayacaksanız , bu sözleşmeye ne gerek var ?

- Yalancıyı eşekler kovalasın mı?

• Galip Galip x 8
    • Katılıyorum Katılıyorum x 4
    • Beğendim Beğendim x 2
    • Komik Komik x 2
  3. Mirm34

Mirm34
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    22
    Ratings:
    +52 / 10
    Kullandiginiz Cihaz:
    Double barrel V3
    20.12.2019
    Bence adamlar zaten yaptıkları bir işi resmiyete dökmek istiyorlar. Ben yanımdaki arkadaşimla ne hakkında konuşursam biraz sonra onunla ilgili google reklamı olarak karşıma çıkıyor.

4. Redrascal

Redrascal
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    207
    Ratings:
    +531 / 6
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso revenger x
    Eşimle banka hakkında konuşup sözlü olarak tabi, arkasından bankanın arayıp sigorta satmaya çalışması gibi :D

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
    • Komik Komik x 1
  5. nurti

nurti
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    183
    Ratings:
    +684 / 10
    Kullandiginiz Cihaz:
    asgard mini dovpo dual
    Bu soruyu kendimize şöyle sorup ona göre seçim yapmalıyız.

- Benim ailem, arkadaşlarım vs yakın çevremle konuştuklarımı veya sesli veya görsel paylaşımlarımı beni hiç tanımayan birinin görmesi beni rahatsız eder mi?

Cevap evetse whatsapp'tan vazgeçebilirsiniz ama zaten whatsapp bu kadarını hep yapıyordu. Eğer ki devlete sövüyorum, 3. Kişilere sövüyorum başıma iş alırım kaygınız varsa whatsapp eskisinden daha korunaklı. Ha belki olay anında işler değişebilir ama artık bunu hukuki mecrada paylaşmamayı garanti ediyor. Size hem hiçbir garanti vermeyen ve üstelik tek amacı Whatsapp'ın data paylaşmadığı ülkelerin data toplamak için icat ettiği genelde Rusya, Çin üretimi olan programları kullanırsanız bu yasal olarak da başınıza iş açabilir. ( ki onlar da açmaz ama böyle bir garanti vermezler)

6. yLmZz

yLmZz
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    352
    Ratings:
    +947 / 40
    şahsen beni kim takip etsin diye düşünsem
    derim ki abd takip etsin işi bilene vereceksin
    o değil de millet wp siliyor ama ama facebook instagram vs kullanıyor
    la arkadaşım bu şirketin hiçbir ürününü kullanmicaksın
    gerçi coca cola protestosu için fanta içen milletiz bunlar normal :)

• Komik Komik x 1
    • Galip Galip x 1
  7. cs875

cs875
    Expand Collapse
    E-Sigara Profesör
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    3,369
    Ratings:
    +5,660 / 22

• Beğendim Beğendim x 4
    • Galip Galip x 1
  8. “By_ChOw'

“By_ChOw'
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    993
    Ratings:
    +1,691 / 34
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico
    17.01.2019
    Zaten yapıyordu. Galiba birkaç kişiyle başı ağrıdı. Şimdi resmiyete döküp kurtulacak.

Not: kendi tahminimdir.

9. Düz Adam

Düz Adam
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    827
    Ratings:
    +2,464 / 59
    Kullandiginiz Cihaz:
    Revenger pm80 puxos
    İşletim sistemlerinde (Android İos) arka kapı var. Devlet sizi dinlemek isterse paralel olarak mikrofon açıp verilerinizi telefonunuzdan zaten çekiyor. Gizli saklı kalacağım diye kimse düşünmesin. Devlet dinlemek istediğinin 24 saatini kayıt altına alabiliyor yeterki içinde sim kart takılı olsun. Gizlilikle ilgili endişeleriniz varsa cep telefonu kullanmayın. Yada kendi işletim sisteminizi geliştirin.

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
  10. otgunz

otgunz
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    2,218
    Ratings:
    +4,850 / 13
    Kullandiginiz Cihaz:
    Illusia/KayfunV5,SpicaPro
    01.01.2013
    aaa çok güzel hemen face'den herkesle paylaşayım bunu, instadan da bunu dev akıllı tv'mde izlerken pijamalı selfimi paylaşayım, hatta dünyayı kurtaranlar watzap grubumdan da herkese yayayım, iyi oldu teşekkürler. Böyle böyle bitireceğiz bu siyonifaşistillüminati zükerbergi. :D:D:D

Şaka bir yana azizim burdan böyle gözüküyor halimiz :) Sakın yanlış anlaşılmasın sizin mesajınızdan bahsetmiyorum, etrafımda gördüğüm manzara bu, tam yukarda yazmıklarımın bir fiil yapıldığı pek çok örneğe tanık oluyorum sürekli. Sonra aynı insanlar akın akın Whatsapp bizi şöyle edecekmiş deyip Telegram yüklüyor, aşıda çip var deyip her gittiği yerden konum bilgisi yetmez gibi selfie atıyor, dünya düz deyip bunu videoya çekip uydudan yayın yapan kanallarda belgesel diye yayınlıyor, vesaire. :)

• Komik Komik x 2
  11. anarkii

anarkii
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    175
    Ratings:
    +509 / 7
    Kullandiginiz Cihaz:
    ephro c steel+spica pro
    Tüm sosyal media yada uygulamalar veri toplamak ister,daha kolay spesific kullanıcıya ulaşmak,reklam vermek için,bu açıklamayı büyük bir ihtimalle uyarı sonrası yaptılar,yani dedilerki bu ülke avrupa hulukuna tabi,yani bu ülkedeki birisinin verilerini,ya bu zaten ok simgesine tıkladı,kabul etti,herşey serbest deyip kullanırsanız,kişi sizi avrupa mahkemesine verdiğinde adamı zengin edersiniz,diye uyarmışlardır.Orada alman,türk farketmiyor,kişisel bilgilerin dokunulmazlığı var.
    Gelelim çin ve rus yazılımları olayına,apple veri topluyor?evet,keşke kullansada yakalasam,milyar dolarlarım olur,peki çin kominist partisi genel sekreterini (huawei ortaklarından) yada putinin rusyasının programını ver ülkesinde mahkemeye,hatta dava için git,bak neler oluyor.En iyisi tabiki yerli program,ama çekirdekten itibaren yazılım,yoksa vv (alman araba skandalı) nin yaptığı gibi oracle üzerinden program yazarsan,adamlara milyar dolar tazminat veririsin,senin ne yazdığını adam görüyor istediğin kadar gizle,temeli adamın.

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.