Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol
  1. Tum uyelerimizin dikkatine. Site adresi :http://www.esfvape.com/

dayım için likit önerisi !

'Bir Bilene Sor' forumunda TrueDynasty tarafından 13 Nisan 2021 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. TrueDynasty

TrueDynasty
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +7 / 0
    Merhabalar dayım sigara bağımlısı ayda 4 paket tüketiyor ve son zamanda ciddi sağlık problemleri yaşıyor ondan dolayı ona sigarayı bırakması için uwell pod siparişi verdim. Herkesin hemen hemen beğendiği e sigaradan soğutmayan likit öneriniz nedir yaşı 60 küsür olduğundan fazla şekerli olmazsa iyi olur. Ayrıca nikotin oranı ne kadar olmalı ?

2. Krcorkun

Krcorkun
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    189
    Ratings:
    +480 / 9
    Ayda 4 paketse bence ellemeyin.
    Gunde 4 paketse, ne ara 4 paket iciyor arkadaş uyumuyormu bu adam? :)
    Saka bir yana yas 60 diyosunuz bu yastan sonra gunde 4 paket icen birini esigara paklamaz ama yinede 50 mg premium salt likit anca keser benim fikrim.
    Halo turkish tobacco iyidir.

• Faydalı Faydalı x 1
    • Samimi Samimi x 1
  3. TrueDynasty

TrueDynasty
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +7 / 0
    Ayda tüketiyor. Ben elimden geleni yapayım gerisini zaman gösterir. Ellememek gibi durumum yok ciddi manada rahatsız. Normal nefes alış verişi bile çok hırırtılı. Uwell'in 0.8 ohmlu coiline uygun söylediğinizden başka içimi kolay ne gibi önerileriniz olabilir mesela ry4 aroma içeren gibi. Elimde uzun bir liste olsun da ona göre ona en uygun olanı bulabileyim.

4. Krcorkun

Krcorkun
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    189
    Ratings:
    +480 / 9
    Ayda 4 paket bisey değilmiş aslinda. Tabiki hic icmese daha iyi. Ben sahsen ayda 4 paket sigara icebilsem hic elektronige baslamazdim.
    Ozaman isler degisir. Ayda 4 paketin nikotin esigi cok degildir.
    Ozaman salt likite hic bulasmasin. Freebase nikotin ile 15 yada 12 mg kullansin.
    Forum tedarikçilerinde bulunuyor. Fiyatida uygundur gayette kalitelidir.

5. TrueDynasty

TrueDynasty
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +7 / 0
    Çok pardon yanlış anlamışım siz öyle tepki verince kendisine tekrar sordum günde 3-4 paketmiş yani ayda 100 küsür ediyor

6. Krcorkun

Krcorkun
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    189
    Ratings:
    +480 / 9
    Hocam 60 yaş, gunde 4 paket, elektronik sigara zor be.
    50 mg salt likit belki kurtarir.
    Ama sanmiyorum gunde 4 paketin, uzun yillar sigara kullaniminin, esigarada pek karsiligi yok hocam.

7. TrueDynasty

TrueDynasty
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +7 / 0
    Ben de zor olduğunun farkındayım ismini verdiğiniz salt likit ürünü forumda satılıyor mu ?

8. Krcorkun

Krcorkun
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    189
    Ratings:
    +480 / 9
    Vardir mutlaka. Halo turkish tobacco, nasty juice silver blend. Fiyatlari yüksektir. Evyap olarak salt likitte var tutunlu forum tedarikcilerinde. Arastirin.

9. TrueDynasty

TrueDynasty
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +7 / 0
    ilgi ve alakanız için teşekkürler araştıracağım

• Beğendim Beğendim x 1
  10. HT.

HT.
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    280
    Ratings:
    +769 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Expromizer 4 - Penodat
    #10 HT., 13 Nisan 2021
    Son düzenleme: 13 Nisan 2021
  11. TrueDynasty

TrueDynasty
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +7 / 0
    cevabınız için teşekkürler ben biraz kararsızımdır salt mı alsam yoksa dediğinz gibi 12 ya da 15 mg

hatta salt likitte de 50 35 20 diye seçenekler var

12. GrandMaster

GrandMaster
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    621
    Ratings:
    +1,418 / 4
    Hocam aman diyim 50 mg salt falan alirsaniz bu likitler normal atomizerde icilmiyor bilin

pod cihaz almaniz gerekir, hatta her pod da olmaz sıkı içimli ohm değeri yüksek podlar kullanmak lazım
    Misal uwell caliburn + 1.4 ohm kartuş
    Argus air + 1.2 ohm coil
    Aspire oby + 1.2 ohm kartuş vs gibi

13. TrueDynasty

TrueDynasty
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +7 / 0
    Cevabınız için teşekkürler bunu bilmiyordum ben ewull markalı pod aldım 0.8 ohmlu. Hangi mg uygun olur bu ohmda ?

14. Neptune

Neptune
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    330
    Ratings:
    +786 / 11
    Kullandiginiz Cihaz:
    Sl class
    Dedeye 50 mg salt dayarsanız kalpten gider haberiniz olsun. Salt a hiç bulaştırmayın ml kapasitesi yüksek bir mtl atomizer alın günde 8 ml 12 mg freebase içsin daha iyi.Bu işte kaç ml içileceği çok önemli sabahtan akşama kadar elektronik sigara içecekse 12 mg da fazla olur ve zaten pamuk tel dayanmaz gün aşırı pamuklama gerekir 3-4 günde bir tel değiştirme gerekir. Black note un lataika aromasını demleyin bir deneyin büyük ihtimalle çok yadırgamaz. Daha da iyisi sek nbase içsin o şekilde alışırsa daha iyi olur.

15. Krcorkun

Krcorkun
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    189
    Ratings:
    +480 / 9
    Hocam adam belki 45 senedir 4 paket sigara iciyormuş gunde. 50 mg salt likit denemesi gerekir. Gunde 4 paket sigaradan ne kadar nikotin alindigini tahmin ediyorsunuzdur sanirim. Ayrica 60 yas ustu hayati boyunca sigara icmis birine sarimli atomizerde pek mantıklı gelmiyor. :)

• Beğendim Beğendim x 1
  16. Neptune

Neptune
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    330
    Ratings:
    +786 / 11
    Kullandiginiz Cihaz:
    Sl class
    Günde 4 paket sigara içen adam 5 dk da bir sigara yakar sanırım, coilli bir atomizeri o şekilde içtiğini düşünürseniz sizce coil dayanır mı? 4 paket sigaradan alacağı nikotini konsantre halinde, likitin 1ml sinden alacak 50 mg nikotini. Emzik yaparak içtiğini düşünsenize bi o oranda likiti. Kaç tane insan kalp çarpıntısı yaşadı hastaneye gitti salt yüzünden, yıllardır aşırı sigara içen bir insanın bilinçsiz salt nikotin kullanımı sonrası kalp krizi geçirmesi çok sıradışı bir şey değil.

17. TrueDynasty

TrueDynasty
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +7 / 0
    Atomizer almadım pil derdi tel değiştirme derdi vs olmasın diye pod tercih ettim minimum uğraşı için.Zaten alsam da kullanamaz. Coil ücreti önemli değil yeterki tütünden uzak dursun. Dediğiniz aromalı likitleri araştıracağım. Dediğiniz gibi sabahtan akşama içecektir nikotin ihtiyacını karşılaması ve fazla doz olmaması için kaç mg nikotin olmalı likitler

18. Neptune

Neptune
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    330
    Ratings:
    +786 / 11
    Kullandiginiz Cihaz:
    Sl class
    kesinlikle freebase kullansın bence, nikotini 10 dan başlatın 18 e kadar yolu var. Ya hocam şu durumu anlatamıyorum ben şimdi bu amca akşama kadar sömürecek bu aleti, podun pil derdi yokta şarj derdi var bu adam bunun şarjını 1 saatte 2 saatte bitirecek şarj olurken gene sigara yakacak. Coil sıkıntı değil diyorsunuz ama ayda 15 coil civarı harcayacak o şekilde bir içimde. Gerçi para sıkıntı değilse kabul edilebilir bir sayı ama dediğim gibi fazla içmenin dezavantajları var maddi konuda, likiti satın almak yerine kendiniz demleyebilir veya tedarikçilerden nbase alıp sadece nbase içirebilirsiniz. Sonuçta sigaradan lezzet alınmıyor 1 gün boş gelir 2. gün alışır içimine. Nikotin olarak chemnovatic öneririm.

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
  19. Krcorkun

Krcorkun
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    189
    Ratings:
    +480 / 9
    Haklısınız tabi. Ama ben salttanda kalp krizi geciren hic duymadim ki bana salt dokunup kullanmadim. O yuzden salt veya normal zor kisinin sartlarinda. 4 paket 60 yas ustu herturlu zor. Sarimli ato yine imkansiz. 2 gun sonra cope atilir.
    Siz iyi biliyorsunuz demekki bu isleri, ben anlamam pek 5 yildir kullaniyorum.sizi kirmayim hazir coilli 15 mg 50vg50pg full chem tutunlu bir likitle denesin diyelim..

• Beğendim Beğendim x 1
  20. TrueDynasty

TrueDynasty
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +7 / 0
    Dediğiniz de haklısınız ama ben kendisi ile yaşamıyorum bana uzakta oturuyor ona likit demleyemem ve onunda etrafında yardım edebilecek kimse yok bu konularda bilgili. Zaten kendisi sigaraya ayda baya para gömüyor coili de yurt dışından toplu olarak alarak bir nebze halledilir. Nikotin oranları 9 12 15 diye gittiğinden 10 dediğiniz 9 mg likitle başlangıç yaptırırım. Vg bg oranları kaç olmalı mtl içim için

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.